Založeno 1994 pocitace levne
pocitace impact logo levne vykonne herni
  Počítače Impact - Servisní služby - E-shop - O nás - Kontakt - Technická podpora
 
 
  Kancelářské počítače  
Impact Orion (Cel./Pentium)
Impact Orfeus (Athlon X2)
 
Multimediální a HTPC
Impact Hefaistos (Core i3)
Impact Artemis HTPC (FM1)
 
Pracovní stanice
Impact Hermes (Athlon X4)
Impact Apollon (Core i3 1155)
Herní počítače
Impact Ares (AMD FX-4)
Impact Hades (Core i5 1150)
Impact Athena (AMD FX-6)
Impact Poseidon (i5 1150)
Počítače pro náročné
Impact Triton (Core i7 1150)
Impact Hera (AMD FX-8)
Impact Zeus (Core i7 2011)
 
 


počítače

počítače
Doprava ZDARMA!

Doprava počítačů po celém území ČR je zdarma. Počítače zpravidla expedujeme do 48 hodin. V ceně každého počítače Impact je expresní celorepublikový servis. V případě závady se o nic nestaráte, nikam nejezdíte.

Grafy výkonu:

Jakou vybrat grafickou kartu pro hry? Jaký vybrat procesor? Snad Vám pomůžou aktuální grafy výkonu,
které vždy najdete na této stránce. Více najdete zde ...

Tento počítač je testován na všech verzích Microsoft Windows 7. Více o operačním systému Windows najdete
zde ...

Značkové skříně
bez doplatku!

Nabízíme značkové PC skříně Gigabyte a CoolerMaster jako alternativu k základní skříni Impact. Vybrané modely najdete v konfigurátoru bez doplatku!

Tiché provedení!

Nabízíme možnost výrazného snížení hluku u našich počítačových sestav změnou BOXovaného chladiče na několik velmi tichých modelů Obdobně lze snížit hluk u grafických karet použitím bezhlučného silent chlazení nebo použitím velmi tichých chladičů Zalman. Tato řešení lze i kombinovat. Hledejte v konfigurátoru sestav položky Odhlučnění! S jakýmkoliv dotazem se na nás obraťte a rádi poradíme.

 
     
   
 

 

 

 

 

Stolní počítače od Impact Computers s Windows 7

K našim počítačovým sestavám nabízíme 3 edice operačního systému Windows 7. Každá vyšší edice obsahuje funkce, které byly zahrnuty v předchozí verzi, plus něco navíc.

Home Premium – edice určená pro domácí počítače. Neobsahuje síťové funkce jako přihlášení do domény atd. Jsou v ní ovšem zahrnuty multimediální a další funkce, které doma využijete.

Profesional – edice pro firmy a organizace. Myšlenky verzí Profesional stejně jako Home Premium jsou takový dobrý pozůstatek po Windows XP. Ve verzi Profesional jsou zahrnuty funkce jako připojení do domény, vzdálená plocha, výběr tiskárny v závislosti na síti, EFS, Centrum mobilních zařízení, Prezentační mód, Offline složky a další.

Ultimate – obsahuje funkce edicí Home Premium a Profesional. Navíc je obohacen o funkce BitLocker, BitLocker To Go, AppLocker, Direct Access, Branche Cache.

A protože v současné době má spousta lidí výkonné počítače s několika GB operační paměti, jsou všechny edice dostupné jak ve 32 bitové, tak i v 64 bitové verzi.


MS Windows 7: Rychlejší a snadnější

Systém Windows 7 byl postaven podle požadavků uživatelů, takže v něm najdete spoustu věcí, o které jste žádali pro své počítače. Chtěli jste, aby bylo možné provádět každodenní úlohy rychleji a snadněji, aby počítač pracoval tak, jak chcete, a aby bylo možné provádět nové věci.

Vylepšený hlavní panel a náhledy na celou obrazovku
Hlavní panel je lišta v dolní části obrazovky, která se používá ke spouštění programů a přepínání mezi otevřenými okny. Ve Windows 7 můžete na hlavní panel připevnit jakýkoli program, aby byl vždy k dispozici jediným kliknutím, a ikony na hlavním panelu můžete uspořádat jednoduchým přetažením myší. Ikony jsme výrazně zvětšili, takže se snáze používají. Nastavíte-li ukazatel myši nad některou ikonu, zobrazí se miniaturní náhledy všech souborů nebo oken otevřených v daném programu, a pokud ukazatel myši nastavíte nad některý miniaturní náhled, zobrazí se dané okno v náhledu. Přesunete-li ukazatel pryč z miniaturního náhledu, náhled se skryje.

Seznamy odkazů
Ve Windows 7 jsme se zaměřili na to, abyste měli nejčastěji používané věci stále po ruce. Jedním příkladem je funkce Seznam odkazů. Je to užitečná pomůcka umožňující získat rychle přístup k souborům, na kterých jste pracovali. Chcete-li rychle zobrazit naposledy otevřené soubory, stačí kliknout pravým tlačítkem myši na ikonu programu na hlavním panelu. Kliknutím pravým tlačítkem na ikonu aplikace Word například zobrazíte nedávno otevřené dokumenty aplikace Word. Pokud navíc chcete mít některé soubory vždy po ruce, můžete je snadno připevnit do seznamu odkazů, aby se v něm vždy zobrazovaly. Díky tomu získáte přístup k oblíbeným dokumentům pouhými dvěma kliknutími.
Některé programy, například Windows Media Player, mohou své seznamy odkazů předem vyplnit běžnými úlohami. V seznamu odkazů pro program Windows Media Player například najdete možnosti přehrání veškeré hudby nebo obnovení posledního seznamu stop. V seznamu odkazů pro aplikaci Internet Explorer najdete nedávno zobrazené weby. V některých programech budete dokonce mít rychlý přístup k úkolům, které byly v minulosti dostupné pouze z daného programu, například vytvoření nové e-mailové zprávy.

Vylepšení práce s okny
Systém Windows 7 zjednodušuje práci s okny na ploše. Máte k dispozici intuitivnější možnosti jejich otevírání, zavírání, uspořádávání a změn jejich velikosti.
Ve Windows 7 je snadnější dělat věci, které často děláte. Lze například snáze než kdykoli dříve porovnat dvě otevřená okna pomocí přichycení. Nemusíte ručně měnit velikost okna, které chcete porovnat – stačí je přetáhnout k některému bočnímu okraji obrazovky a ono automaticky vyplní polovinu obrazovky. Přichyťte okna k oběma okrajům a jejich porovnání je pak hračka.
Chcete-li zobrazit všechny miniaplikace na ploše, stačí jen přesunout myš do pravého dolního rohu plochy. To způsobí, že všechna otevřená okna budou průhledná, a okamžitě tak uvidíte plochu a miniaplikace na ní. Chcete skrýt všechna okna kromě jednoho? Uchopte horní okraj daného okna, zatřeste jím a všechna ostatní otevřená okna budou minimalizována na hlavní panel. Zatřesete-li oknem znovu, budou ostatní okna opět zobrazena.

Služba Windows Search
Hledáte něco v počítači? Jaký je váš první nápad? Pokud hodně používáte web, začnete se pravděpodobně rozhlížet po vyhledávacím poli. Nyní můžete stejným způsobem hledat položky v počítači. Služba Windows Search, která byla představena ve Windows Vista, vám pomůže rychle a snadno najít v počítači prakticky cokoli. Ve Windows 7 jsou výsledky hledání navíc relevantnější a snáze pochopitelné.
Hledáte soubor, e-mail nebo aplikaci? Můžete jednoduše hledat prostřednictvím složek a nabídek, ale existuje i rychlejší způsob. Stačí jen kliknout na tlačítko Start a v dolní části nabídky Start se zobrazí vyhledávací pole. Zadejte jedno slovo nebo několik písmen z názvu požadovaného souboru a zobrazí se uspořádaný seznam výsledků.
Windows 7 pomocí knihoven zobrazují veškerý obsah určitého typu na jednom místě. Řekněme, že máte například fotky v několika umístěních v počítači. Hodně jich bude ve složce Fotografie. Některé ale mohou být také ve složkách dokumentů. Pomocí knihovny fotografií můžete snadno procházet a používat veškeré fotografie bez ohledu na jejich umístění v počítači.
Shromažďováním položek do jednoho zobrazení knihovny usnadňují nalezení hledaných položek. V kombinaci se službou Windows Search jsou knihovny ještě výkonnější. Hledání můžete přizpůsobit tak, že budete knihovny prohledávat pomocí filtrů. Při hledání hudby můžete například vyhledávat podle alba. Fotografie můžete hledat podle data jejich pořízení. Nebo můžete přejít do knihovny dokumentů, kliknout na možnost Autoři a zobrazí se všechny dokumenty uložené do počítače seřazené podle jména autora.

Internet Explorer 8
Aplikace Internet Explorer 8, která je již k dispozici, vám pomáhá rychleji pracovat online. Díky inovacím týkajícím se panelu Adresa, hledání, záložek a panelu Oblíbené položky vám aplikace Internet Explorer 8 přináší více informací s menším úsilím.

Okamžité vyhledání
Jakmile začnete zadávat do počítače vyhledávaná slova, začnou se okamžitě zobrazovat relevantní návrhy od zvoleného poskytovatele vyhledávání, a to včetně obrázků, jsou-li k dispozici. Novinkou je, že při hledání je ke zúžení návrhů použita také vaše historie procházení. Pokud vidíte, co jste hledali, můžete okamžitě přejít na příslušnou položku, aniž byste dokončovali zadávání klíčových slov.

Akcelerátory
Některé online služby používáte skoro neustále, například vyhledávání v mapách. Pomocí akcelerátorů můžete zvýraznit určitou informaci na libovolné stránce, kliknout na modrou ikonu Akcelerátory a zvolit si některou z celé řady relevantních služeb. Zvýrazníte-li například adresu a kliknete pravým tlačítkem, akcelerátor služby Live Maps zobrazí přímo na dané stránce náhled mapy. Kromě hledání v mapách jsou k dispozici akcelerátory pro zasílání e-mailů, blogování, hledání, překlady a sdílení informací. Některé oblíbené služby, například eBay a Facebook, nabízejí speciální akcelerátory, které lze použít na jejich stránkách.

Oblasti Web Slice
Oblast Web Slice můžete použít, pokud potřebujete sledovat informace na určitém webu, ale nechcete na něj neustále přecházet. Oblasti Web Slice můžete používat například pro aukce, sportovní výsledky, zábavní sloupky nebo předpovědi počasí. Pokud se sledovaný obsah změní, uvidíte to okamžitě v oblasti Web Slice na panelu Oblíbené položky.

Lepší správa zařízení
Jednou ze skvělých vlastností počítačů je to, že nám umožňují používat široké spektrum zařízení. V minulosti bylo nutné ke správě různých typů zařízení využívat několik různých obrazovek. Ve Windows 7 lze ale pomocí jediné obrazovky spravovat a používat všechny tiskárny, telefony a další zařízení, která potřebujete.
Nová technologie ve Windows 7 nazývaná Device Stage posunuje správu zařízení na novou úroveň. Nástroj Device Stage umožňuje interakci s libovolným kompatibilním zařízením připojeným k počítači. Pomocí nástroje Device Stage můžete zobrazovat stav zařízení a spouštět běžné úlohy z jediného okna. Jsou v něm dokonce i obrázky zařízení, takže opravdu snadno uvidíte, s čím pracujete. Výrobci zařízení mohou nástroj Device Stage přizpůsobit. Pokud například výrobce vašeho fotoaparátu nabízí vlastní verzi nástroje Device Stage, mohou se po připojení fotoaparátu k počítači zobrazit informace jako počet fotek v přístroji, odkazy na užitečné informace, například návod, dostupné příslušenství apod.

Domácí skupina
Možná dnes doma máte síť, kterou používáte ke sdílení připojení k Internetu. Ale sdílení dalších věcí, například souborů a tiskáren, může být obtížné. Máte doma více počítačů, ale jen jednu tiskárnu? Pokud jste jako většina lidí, tak v případě, že chcete vytisknout soubor z notebooku v ložnici na tiskárně v pracovně, pravděpodobně soubor odešlete z jednoho počítače do druhého e-mailem nebo jej přenesete na USB klíčence. A pokud potřebujete najít soubor, ale nevíte, ve kterém počítači je uložen, může se stát, že budete dlouho do noci bloudit mezi všemi počítači a prohledávat je jeden po druhém.
Domácí skupina, což je nová funkce ve Windows 7, usnadňuje propojení počítačů v domácnosti. Domácí skupina se automaticky nastavuje, když do domácí sítě přidáte první počítač se systémem Windows 7. Přidávání dalších počítačů s Windows 7 do domácí skupiny je jednoduchý proces. Můžete přesně určit, co z každého počítače chcete sdílet s ostatními počítači v domácí skupině. Díky tomu je sdílení souborů mezi různými počítači v domácnosti (a mnoha dalšími zařízeními) tak snadné, jako kdyby všechna data byla na jednom pevném disku. Můžete mít například uloženy digitální fotografie v počítači v pracovně a snadno k nim získávat přístup z notebooku z kteréhokoli jiného pokoje. Podobně bude po přidání do domácí skupiny automaticky sdílena tiskárna v pracovně se všemi dalšími počítači v domácnosti.

Funkce Zobrazit dostupnou síť
Systém Windows 7 umožňuje snadné a konzistentní zobrazování všech sítí a připojování k nim. Přístup k dostupným sítím lze vždy získat jediným kliknutím bez ohledu na to, zda se jedná o síť Wi-Fi, mobilní, širokopásmové či telefonické připojení nebo o podnikovou síť VPN.

  Prodej levné a výkonné počítače: Výrobce - Počítače Impact Computers s.r.o. - založeno 1994.
Kontakt ústředna: Tel.: 605246712 - on-line chat - email komunikace (zpravidla reagujeme do 15 minut)
Vibrátory pro ženy - Fleshlight - Erotické pomůcky - Placky výroba - Converse boty ručně skinované boty converse.