Založeno 1994 pocitace levne
pocitace impact logo levne vykonne herni
  Počítače Impact - Servisní služby - E-shop - O nás - Kontakt - Technická podpora
 
 
  Kancelářské počítače  
Impact Orion (Cel./Pentium)
Impact Orfeus (Athlon X2)
 
Multimediální a HTPC
Impact Hefaistos (Core i3)
Impact Artemis HTPC (FM1)
 
Pracovní stanice
Impact Hermes (Athlon X4)
Impact Apollon (Core i3 1155)
Herní počítače
Impact Ares (AMD FX-4)
Impact Hades (Core i5 1150)
Impact Athena (AMD FX-6)
Impact Poseidon (i5 1150)
Počítače pro náročné
Impact Triton (Core i7 1150)
Impact Hera (AMD FX-8)
Impact Zeus (Core i7 2011)
 
 


počítače

počítače

Doprava ZDARMA!

Doprava počítačů po celém území ČR je zdarma. Počítače zpravidla expedujeme do 48 hodin. V ceně každého počítače Impact je expresní celorepublikový servis. V případě závady se o nic nestaráte, nikam nejezdíte.

Grafy výkonu:

Jakou vybrat grafickou kartu pro hry? Jaký vybrat procesor? Snad Vám pomůžou aktuální grafy výkonu,
které vždy najdete na této stránce. Více najdete zde ...

Tento počítač je testován na všech verzích Microsoft Windows 7. Více o operačním systému Windows najdete
zde ...

Značkové skříně
bez doplatku!

Nabízíme značkové PC skříně Gigabyte a CoolerMaster jako alternativu k základní skříni Impact. Vybrané modely najdete v konfigurátoru bez doplatku!

Tiché provedení!

Nabízíme možnost výrazného snížení hluku u našich počítačových sestav změnou BOXovaného chladiče na několik velmi tichých modelů Obdobně lze snížit hluk u grafických karet použitím bezhlučného silent chlazení nebo použitím velmi tichých chladičů Zalman. Tato řešení lze i kombinovat. Hledejte v konfigurátoru sestav položky Odhlučnění! S jakýmkoliv dotazem se na nás obraťte a rádi poradíme.

 
     
   
 

 

 

 

 

Technická pomoc k počítačům. Neváhejte se na nás obrátit!

Potřebujete pomoci, poradit? Potřebujete nový ovladač, nebo pomoci s funkcí nějakého programu? Potřebujete provést záruční opravu počítače? Máte jakýkoliv jiný problém? Napište nám i v případě že nemáte PC od nás a nebo je dávno po záruce. Získáte komplexní a hlavně rychlou pomoc. V pracovní době se snažíme reagovat obratem a vždy Vám pomůžeme (zde...)Průměrná doba odezvy je 15 minut podle složitosti dotazu. Druhou velice efektivní pomocí je komunikace s techniky v on-line chatu viz dále.

On-line asistent pro Vás!

Potřebujete pomoci, poradit? Nevíte si rady? Potřebujete více informací? Napište on-line asistentovi (klik na tlačítko "On-line chat dole "). Komunikace v chatu probíhá podobně jako kdybyste stáli v prodejně.

V případě, že potřebujete provést servis počítače:

V případě, že potřebujete provést servisní opravu počítače Impact, klikněte na tento odkaz a vyplňte v pěti krocích následující formulář. Budete potřebovat číslo počítače ze zadního štítku na skříni počítače a stručný popis závady. Stažení počítače Impact z místa provozu do ASC bude provedeno přepravní službou PPL na naše náklady. Tato služba je plně hrazená naší firmou jako nadstandard pro klienty Impact Computers. Počítač je vyzvednut přepravní službou zpravidla následující pracovní den v místě provozu, dopraven do servisu, opraven a zaslán zpět na místo provozu. Tuto službu můžete využít pouze v případě, že vlastníte počítač Impact a zabalíte jej do ORIGINÁLNÍ PŘEPRAVNÍ KRABICE nebo jiné vhodné krabice, tak aby se PC v bedně nepohyboval. Jedině tak lze zajistit bezpečný převoz těžkého PC. V případě, že svoz objednáte a nebude PC takto zabalen PŘEPRAVNÍ SLUŽBA zásilku NEPŘEVEZME. Tato podmínka je zde především proto, aby nedocházelo k poškozování počítače při přepravě PC. Služby ASC za Vás hradí v plné výši Impact Computers.  

V případě, že potřebujete provést servis počítače, který nebyl nikdy v záruce u naší společnosti (jiný výrobce) kontaktujte nás v online dotazech nahoře. 

Zaslání vadného dílu z počítače Impact do záruční opravy:

Jednou z hodně využívaných službeb pro naše zákazníky je možnost poslání pouze vadného dílu z PC. Tato služba má jasné výhody. V případě, že se jedná o postradatelný díl jako je například optická mechanika, jedna z pamětí atd ..., můžete 
poslat do servisu jen vadný díl a PC dále používat. Nejste tak ani den bez svého počítače. Druhá výhoda je rychlost vyřešení. Když k nám dorazí jen vadný díl a tento díl je skladem, je možné jej po dohodě s klientem vyměnit za nový . Vyplatí se zaslat i nepostradatelnou součástku a tak si zajistit rychlé řešení opravy.

Zaslání produktů zakoupených v eshopu do záruční opravy:

Pokud potřebujete servisovat produkt zakoupený v eshopu, postupujte následovně. Počítačové komponenty a díly zašlete s popisem závady, fakturou (kopií) a kontaktem na sebe na adresu ASC Reklamace, Sladovní 103/3, 779 00 Olomouc, (info o stavu zaslané reklamace telefon +420585157405). Periferie a jiné zboží (tiskárny, monitory) má zpravidla vlastní autorizovaný servis ve Vašem okolí. O aktuálních adresách autorizovaného servisu se informujte na online chatu (nahoře) nebo v online dotazech v horní liště. Využít možnosti opravy v autorizovaném servise se vždy vyplatí a to z několika důvodů.
Mnoho servisů si pro produkty posílá na své náklady přepravní služby a řešení servisu je mnohem rychlejší než kdybyste komponent zaslali automaticky na naši adresu. Naše firma produkt zaslaný k nám automaticky přeposílá do toho samého autorizovaného servisu, ve kterém už mohl být komponent servisován několik dní, kdyby tam byl zaslán přímo. Opravy v autorizovaných servisech jsou samozřejmě také zdarma.


Jakékoliv dotazy ohledně záručních oprav 
Vám rádi zodpovíme v on-line chatu.
 

  Prodej levné a výkonné počítače: Výrobce - Počítače Impact Computers s.r.o. - založeno 1994.
Kontakt ústředna: Tel.: 605246712 - on-line chat - email komunikace (zpravidla reagujeme do 15 minut)
Vibrátory pro ženy - Fleshlight - Erotické pomůcky - Placky výroba - Converse boty ručně skinované boty converse.