Založeno 1994 pocitace levne
pocitace impact logo levne vykonne herni
  Počítače Impact - Servisní služby - E-shop - O nás - Kontakt - Technická podpora
 
 
  Kancelářské počítače  
Impact Orion (Cel./Pentium)
Impact Orfeus (Athlon X2)
 
Multimediální a HTPC
Impact Hefaistos (Core i3)
Impact Artemis HTPC (FM1)
 
Pracovní stanice
Impact Hermes (Athlon X4)
Impact Apollon (Core i3 1155)
Herní počítače
Impact Ares (AMD FX-4)
Impact Hades (Core i5 1150)
Impact Athena (AMD FX-6)
Impact Poseidon (i5 1150)
Počítače pro náročné
Impact Triton (Core i7 1150)
Impact Hera (AMD FX-8)
Impact Zeus (Core i7 2011)
 
 


počítače

počítače

Doprava ZDARMA!

Doprava počítačů po celém území ČR je zdarma. Počítače zpravidla expedujeme do 48 hodin. V ceně každého počítače Impact je expresní celorepublikový servis. V případě závady se o nic nestaráte, nikam nejezdíte.

Grafy výkonu:

Jakou vybrat grafickou kartu pro hry? Jaký vybrat procesor? Snad Vám pomůžou aktuální grafy výkonu,
které vždy najdete na této stránce. Více najdete zde ...

Tento počítač je testován na všech verzích Microsoft Windows 7. Více o operačním systému Windows najdete
zde ...

Značkové skříně
bez doplatku!

Nabízíme značkové PC skříně Gigabyte a CoolerMaster jako alternativu k základní skříni Impact. Vybrané modely najdete v konfigurátoru bez doplatku!

Tiché provedení!

Nabízíme možnost výrazného snížení hluku u našich počítačových sestav změnou BOXovaného chladiče na několik velmi tichých modelů Obdobně lze snížit hluk u grafických karet použitím bezhlučného silent chlazení nebo použitím velmi tichých chladičů Zalman. Tato řešení lze i kombinovat. Hledejte v konfigurátoru sestav položky Odhlučnění! S jakýmkoliv dotazem se na nás obraťte a rádi poradíme.

 
     
   
 

 

 

 

Konfigurátor počítačů Impact.

Do konfigurátoru se dostanete z přednastavené nabídky základních konfigurací počítačů Impact tlačítkem "konfigurovat". Konfigurátor obsahuje vždy nabídku těch nejpoužívanějších dílů a periferií. V případě, že nabídka neobsahuje vše, co byste v počítači potřebovali mít, je možné vždy danou konfiguraci počítače doupravit nebo doplnit. Naše databáze obsahuje přes 9000 dostupných položek.

Co konfigurátor obsahuje ?

Konfigurátor obsahuje vždy jen určité množství změn. Např. čtyři základní desky, omezené množství grafických karet či optických mechanik. Dané omezení není bezdůvodné. Konfigurátor cíleně obsahuje jen díly, které jsou společně 100% kompatibilní a změna uživatelem neomezí stabilitu a výkon počítače jako celku. Je samozřejmě možné doplnit na přání sestavu o díly, které nejsou v nabídce konfigurátoru, ale vždy po konzultaci s techniky Impact. Je dobré vědět, že jsme vyexpedovali za dobu existence značky Impact tisíce počítačů a nejsme ovlivněni testy v "odborném tisku", ale statistikami poruchovosti a výkonnosti, které máme k dispozici. Když tedy tvrdíme (nabízíme) že jedna deska je perfektní výrobek a druhá ne (v nabídce se neobjevuje), není toto stanovisko ovlivněné jedním testovaným kusem, ale velkým množstvím prodaných kusů.

Neobsahuje konfigurátor vše co byste si přáli ?

K tomuto účelu slouží v dolní části konfigurátoru každého počítače funkce kontaktování. Stačí předkonfigurovat sestavu tak, aby se co nejvíce podobala Vaším představám, nastavit dobu kontaktu, která Vám bude nejvíce vyhovovat, zapsat kontakt na Vás a odeslat. Předkonfigurovaná sestava počítače se zašle na náš server. Naši obchodníci Vám zavolají na přiložený kontakt v čase, který jste určili. Zodpoví Vám všechny Vaše dotazy, případně dokonfigurují Vaši sestavu snů.

Atypické počítače, které konfigurátor neobsahuje.

V případě, že Vám nevyhovuje žádná ze standardně předkonfigurovaných sestav, napište našim obchodníkům. V pracovní čas budou reagovat na Váš dotaz obratem buď na uvedený email nebo telefon. Tuto možnost prosím využijte i v případě že máte zájem o počítače typu server, grafická či audio stanice. Uvedené typy počítačů vyžadují naprosto individuální přístup.

Rychlost dodání počítače při objednáni přes konfigurátor.

Zrychlení procesu výroby počítače. V současné době udržujeme skladem předtestované všechny základní konfigurace počítačů Impact. Díky dostatečnému množství dílů jsme tak schopni velice rychle reagovat na přání zákazníka a provést okamžitou úpravu počítače na přání. Provést 24 hodinové testy a počítač u většiny obchodních případů expedovat do 48 hodin od objednávky. Počítač je pak dopraven na místo určení následující pracovní den od expedice.

Online splátky z konfigurátoru.

Konfigurátor počítačů Impact je přes zabezpečený server propojen s úvěrovou společností. Je tedy možné bez obav financovat nákup počítače Impact úvěrem. A to z části, nebo v plné výši. V případě, že se tak rozhodnete stačí jen konfiguraci počítače upravit dle Vašich představ a dále kliknout ve spodní části na objednat. V další rozbalené obrazovce vyplnit základní identifikační údaje (jméno, tel, email) a potvrdit ikonou "Úvěr Cetelem". Budete zabezpečeně přesměrováni na server úvěrové společnosti, kde budete mít možnost nezávazně zkusit různé formy úvěru, výši splátky a délky splácení na Vámi předkonfigurované častce, připadně dále pokračovat ve vyplnění formuláře, který je ukončen uzavřením úvěru. Více informací o úvěrování počítače najdete zde.

Uložení a tisk konfigurace.

Vámi přednastavenou konfiguraci je možné ve spodní části konfigurátoru uložit , do email adresy kterou uvedete, případně vybranou konfiguraci vytisknout pro pozdější použití.

  Prodej levné a výkonné počítače: Výrobce - Počítače Impact Computers s.r.o. - založeno 1994.
Kontakt ústředna: Tel.: 605246712 - on-line chat - email komunikace (zpravidla reagujeme do 15 minut)
Vibrátory pro ženy - Fleshlight - Erotické pomůcky - Placky výroba - Converse boty ručně skinované boty converse.