Založeno 1994 pocitace levne
pocitace impact logo levne vykonne herni
  Počítače Impact - Servisní služby - E-shop - O nás - On-line splátky - Kontakt - Technická podpora
 
 
počítače
  Kancelářské počítače  
Impact Orion (Intel)
Impact Orfeus (AMD)
 
HTPC
Impact Hefaistos (Intel)
Impact Artemis (AMD)
 
Pracovní stanice
Impact Hermes (AMD)
Impact Apollon (Intel)
Herní počítače
Impact Ares (AMD)
Impact Hades (Intel)
Impact Athena (AMD)
Impact Poseidon (Intel)
Počítače pro náročné
Impact Triton (Intel)
Impact Hera (AMD)
Impact Zeus (Intel)
 
 


počítače

Doprava ZDARMA!

Doprava počítače po celém území ČR je zdarma. Počítače zpravidla expedujeme do 48 hodin. V ceně každého počítače Impact je expresní celorepublikový servis. V případě závady se o nic nestaráte, nikam nejezdíte.

Grafy výkonu:

Jakou vybrat grafickou kartu do počítače na hry? Jaký vybrat procesor? Snad Vám pomůžou aktuální grafy výkonu,
které vždy najdete na této stránce. Více najdete zde ...

počítače výkonné

Tento počítač je testován na všech verzích Microsoft Windows 7. Více o operačním systému Windows najdete
zde ...

Značkové skříně
bez doplatku!

Nabízíme značkové PC skříně Gigabyte jako alternativu k základní skříni Impact. Vybrané modely najdete v konfigurátoru bez doplatku!

Tiché provedení!

Nabízíme možnost výrazného snížení hluku u našich počítačových sestav změnou BOXovaného chladiče na několik velmi tichých modelů Obdobně lze snížit hluk u grafických karet použitím bezhlučného silent chlazení nebo použitím velmi tichých chladičů Zalman. Tato řešení lze i kombinovat. Hledejte v konfigurátoru sestav položky Odhlučnění! S jakýmkoliv dotazem se na nás obraťte a rádi poradíme.

Počítače

DEFINE R4 od Fractal Design!

 
     
 
 

Procesor: Intel Core i7 6700 čtyři jádra 3.4 GHz, s1151
Základní deska: Gigabyte GA-Z170-HD3P
Pevný disk: 120GB SSD + 1 TB SATA III 7200rpm
Operační paměť: 8 GB DDR4 2133MHz
Grafická karta: Geforce GTX750 2048MB DDR5
(DVI/HDMI, 128bit, jád/pa: 1137/5000 MHz)
Mechanika: DVD vypalovačka SATA DVD-RW
Zdroj: Výkonný zdroj s přepěťovou ochranou dle konfig.
Zvuková karta: 8mi-kanálová Surround High Definition
Provedení:
CoolerMaster Elite 330U, přední USB a audio. 600W zdroj Fortron.
Bezdrátový set Logitech MK220 v ceně počítače!
Prodloužená záruka:
36 měsíců ! Doprava: Po celém území ČR ZDARMA ! Bezstarostný servis: Expresní
stažení PC do servisu (24 hodin) na naše náklady tam i
zpět. Certifikace: Vyrobeno pod certifikací systému řízení kvality ISO 9001 a ISO 14001.

Počítače Impact jsou vyráběny v ČR od roku 1994.

Detaily konfigurace, příslušenství a vybavení v ceně počítače Impact, najdete více informací v konfigurátoru.

Aktuální cena v konfigurátoru:
Nebo na výhodné on-line splátky.

Pocitace konfigurator

Systému řízení kvality ISO 9001 a ISO 14001.
 

Pocitace games GTX

 

 
Pár stručných informací k objednávání sestav pro zákazníky co neradi čtou dlouhé texty.
Doporučujeme každému zájemci o PC impact přečíst.

Pokud nemáte přesnou představu co kupujete a nejste si úplně jistí objednávanou sestavou, tak ji klidně odešlete jako objednávku a vyčkejte na zavolání operátora. On sestavu vždy prohlédne a případně doporučí změny a sestavu upraví. Cokoliv Vám není jasné, zodpoví. Odeslání objednávky není závazné, vždy se objednávka uzavře až telefonátem našeho operátora.

Při objednávání výkonného počítače na splátky je postup v kostce následovný: Nakonfigurujete počítač dle svých požadavků, kliknete pod ní na OBJEDNAT, vyplníte jméno, telefon a případně mail. Dále kliknete na On-line úvěr Cetelem nebo Multiservis a budete přesměrováni na web těchto společností, kde už dojde k samotnému uzavření smlouvy. Pokud dojde ke schválení úvěru, tak Vás budeme telefonicky informovat nezávisle na mailu od těchto úvěrových společností a domluvíme detaily dodání. V případě zamítnutí úvěru se vše automaticky stornuje a objednávka není platná. Není nutné cokoliv rušit dodatečně.

Pocitace konfigurator Chcete konfiguraci počítače upravit? Není nic jednoduššího. Stačí kliknout na KONFIGUROVAT nahoře u ceny . Budete přesměrováni do konfigurátoru, kde počítač hravě upravíte.
 
pocitace klavesnice   Expedice počítače na objednávku od 48 hodin!

V současné době udržujeme skladem předtestované základní konfigurace výkonných počítačů Impact. Díky dostatečnému množství dílů jsme schopni velice rychle reagovat na přání zákazníka a provést okamžitou úpravu konfigurace počítače. Provést 24 hodinové testy vyměněných dílů v kompletu a výkonný herní nebo kancelářský počítač u většiny konfigurací expedovat 48 hodin od objednávky. Počítač je tak dopraven na místo určení následující pracovní den od expedice.

Počítače Impact a 160 stránková pocitace kniha impact
uživatelská příručka .

Součástí výkonného počítače Impact není jen strohý manuál jak bývá v lepším případě běžné. Počítače Impact se snaží zajít co nejblíže ke svému uživateli a přiložená 160 stránková uživatelská příručka tuto snahu potvrzuje. Kniha je už ve své 24. aktualizaci a obsahuje jak uplné základy používání, tak náročnější operace s počítačem Impact. Její prostudování Vám přinese mnoho nového.

  pocitace skrin
Bezstarostný servis počítačů
s dopravou do opravy a zpět ZDARMA!

Od zřízení nového servisního centra (ASC) pokračujeme v osvědčené službě našim zákazníkům. Expresní doprava počítače do servisu a zpět zdarma. V případě, že dojde k závadě počítače a zkontaktujete náš servis, je možné počítač zpravidla do 24 hodin vyzvednut kurýrem a dopravit do servisu, kde jsou okamžitě započaty opravné práce. Tento výjimečný bezstarostný servis je zde pro každého klienta vlastnícího jakýkoliv výkonný herní nebo kancelářský počítač Impact a není tedy třeba nic připlácet. Veškeré dopravy a náklady spojené hradí Impact.

Na Impact se můžete spolehnout. Prodejem počítače to pro nás nekončí.

iso 9001 a iso 14001 impactFirma Impact Computers disponuje servisem cerifikovaným ČSN EN ISO 14001... Servisní centrum počítačů disponuje školenými techniky. Každý se specializuje na jinou problematiku a jsme tedy schopni poradit v mnoha rozdílných oborech a mnoha konkrétních programech (střih videa, DVD, náročná 2D i 3D grafika, zpracování zvuku atd.). Problematiku hardwaru počítačů Impact pak zvládají všichni komplexně. S výkonným kancelářským i herním počítačem Impact získáte velice rychlou podporu i v oblasti softwarového vybavení. Snažíme se tedy kromě jiného řešit se zákazníky problémy, které vůbec nesouvisí se zárukou, ale s používáním PC. Uživatel PC Impact ví, že se má kam obrátit a nejenže získá pomoc, ale získá ji velice rychle. Více o servisu najdete zde ...

Online dotaz na techniky Impact
(reakce 15 minut v pracovní době):

V připadě, že máte jakýkoliv problém (hardware, software), je několik možností jak se poradit přímo s techniky Impact. Nejpoužívanějším je "online dotaz". Jedná se o klasický formulář na vložení dotazu. Zásadní rozdíl mezi námi a běžnou firmou je , že odpověď obdržíte v pracovní den většinou obratem, zpravidla do 15 minut. Uvedený "online dotaz" není tak pohotový jako chat (vedle), ale lze komunikovat následně už mailem. Na složitější dotaz získáte detailnější odpověď a tu si můžete v klidu pročíst. Nestane se Vám nikdy, že na odpověď a pomoc čekáte několik dnů nebo byste byli nuceni shánět radu někde jinde. Můžete vyzkoušet zde ...

  Online chat je podporou, kterou
jsme v ČR použili první!

V připadě, že máte jakýkoliv problém (hardware, software), je tu možnost využít unikátní podporu počítačů Impact. Jedná se o online chat, který mnozí z Vás využili nebo využijí i při nákupu výkonného počítače Impact. Na chatu se střídají technici s nejdelší zkušeností v praxi. Tito technici všestranných zájmů v oboru IT disponující mnoha certifikacemi a jsou připraveni pomoci Vám online s dotazem k hardwaru nebo s nástrahami, které na Vás číhají při používání mnoha aplikací. Chat je v provozu od 9:30 do 18:00 a je k dispozici pouze zákazníkům s PC Impact nebo zájemcům o PC Impact. Odpovědi získáváte online okamžitě.

Testy, grafy, výkony grafických karet a procesorů

Jakou vybrat grafickou kartu pro herní počítač? Jaký vybrat procesor pro výkonný počítač Impact? Snad Vám pomohou aktuální grafy výkonu. V případě, že se neorientujete, určitě napište nebo se připojte na online chat s techniky. Rádi pomůžeme! Více o výkonu grafických karet a procesorů najdete zde ..


Tiché provedení
počítače Impact ...

Nabízíme možnost výrazného snížení hluku u našich počítačových sestav změnou BOXovaného chladiče na několik velmi tichých modelů. Obdobně lze snížit hluk u grafických karet použitím bezhlučného silent chlazení nebo použitím velmi tichých chladičů Zalman. Tato řešení lze i kombinovat. Hledejte v konfigurátoru sestav položky Odhlučnění! S jakýmkoliv dotazem se na nás obraťte a rádi Vám poradíme.

Záruka na počítače Impact
36 + expresní servis

Záruka na počítač Impact je 24 měsíců. Některé díly mají záruku delší (např. pevný disk 36 měsíců, operační pamět 10 a více let, základní deska 36 měsíců, procesor 36 měsíců atd) Vzhledem k tomu, že jsou v počítačích Impact použity vždy ty nejlepší díly z naší nabídky, má většina použitých komponent záruku 36 měsíců. Více o záruce najdete zde ...

Operační systém Windows 7 pro počítač

Při koupi nového Výkonného počítače Impact doporučujeme zvolit operační systém řady Windows 7 z produkce společnosti Microsoft. Windows 7 přináší opravdovou revoluci mezi operačními systémy. Žádný předchozí operační systém není tak stabilní, bezpečný, uživatelsky přívětivý a spolehlivý. 3D grafické prostředí Aero spolu s ovladači nové generace grafických karet pro DirectX 11 přinášejí do nových počítačů dokonalé vizuální zážitky jak při běžné práci se systémem, tak hlavně ve hrách. Windows 7 obsahují spoustu nových technologií, jejichž krátký výčet naleznete v článku o Windows 7 zde ...

Chcete konfiguraci počítače upravit ?

Není nic jednoduššího. Stačí kliknout na "konfigurovat" nahoře . Budete přesměrováni. Více informací o konfigurátoru najdete zde ...

Doprava Nového počítače ZDARMA

Počítač Vám přivezeme kam budete chtít. Nemáte čas čekat doma? Přivezeme Vám ho třeba do práce. U nás máte dopravu zdarma. Nové počítače u většiny případů expedujeme do 48 hodin od potvrzení objednávky. Více o dopravě ZDARMA najde zde ...

Impact certifikace ISO 9001 a 14001

Certifikace ISO je pro počítače Impact naprostou nutností. ISO certifikace je základ, který považujeme za prioritní v případě, že chceme vyrábět nadstandardně kvalitní a vybavené počítače včetně odpovídajících doplňkových služeb. Poskytovat profesionalní a rychlý servis. U nás tedy není ISO jen papír, ale certifikace, která nám umožňuje kvalitně fungovat a nabízet vždy o něco víc. Více najdete zde ...

 

 

 
  Prodej levné a výkonné počítače: Výrobce - Počítače Impact Computers s.r.o. - založeno 1994.
Kontakt ústředna: Tel.: 605246712 - on-line chat - email komunikace (zpravidla reagujeme do 15 minut)
Vibrátory pro ženy - Fleshlight - Erotické pomůcky - Placky výroba - Converse boty ručně skinované boty converse.