Založeno 1994 pocitace levne
pocitace impact logo levne vykonne herni
  Počítače Impact - Servisní služby - E-shop - O nás - On-line splátky - Kontakt - Technická podpora
 
 
  Kancelářské počítače  
Impact Orion (Cel./Pentium)
Impact Orfeus (Athlon X2)
 
Multimediální a HTPC
Impact Hefaistos (Core i3)
Impact Artemis HTPC (FM1)
 
Pracovní stanice
Impact Hermes (Athlon X4)
Impact Apollon (Core i3 1155)
Herní počítače
Impact Ares (AMD FX-4)
Impact Hades (Core i5 1150)
Impact Athena (AMD FX-6)
Impact Poseidon (i5 1150)
Počítače pro náročné
Impact Triton (Core i7 1150)
Impact Hera (AMD FX-8)
Impact Zeus (Core i7 2011)
 
 


počítače

počítače

Doprava ZDARMA!

Doprava počítačů po celém území ČR je zdarma. Počítače zpravidla expedujeme do 48 hodin. V ceně každého počítače Impact je expresní celorepublikový servis. V případě závady se o nic nestaráte, nikam nejezdíte.

Grafy výkonu:

Jakou vybrat grafickou kartu pro hry? Jaký vybrat procesor? Snad Vám pomůžou aktuální grafy výkonu,
které vždy najdete na této stránce. Více najdete zde ...

Tento počítač je testován na všech verzích Microsoft Windows 7. Více o operačním systému Windows najdete
zde ...

Značkové skříně
bez doplatku!

Nabízíme značkové PC skříně Gigabyte a CoolerMaster jako alternativu k základní skříni Impact. Vybrané modely najdete v konfigurátoru bez doplatku!

Tiché provedení!

Nabízíme možnost výrazného snížení hluku u našich počítačových sestav změnou BOXovaného chladiče na několik velmi tichých modelů Obdobně lze snížit hluk u grafických karet použitím bezhlučného silent chlazení nebo použitím velmi tichých chladičů Zalman. Tato řešení lze i kombinovat. Hledejte v konfigurátoru sestav položky Odhlučnění! S jakýmkoliv dotazem se na nás obraťte a rádi poradíme.

 
     
   
 

 

 

 


Impact Computers - založeno 1994

Přednosti počítačových sestav Impact.


Snadné objednání počítače.  

Nabídka PC sestav Impact obsahuje vhodné kombinace procesorů, základních desek, grafik, pamětí atd, které nabízí aktuálně trh. Pro snadnou orientaci jsou rozděleny do kategorií: 

1. Počítače kancelářské – vhodné na běžnou práci s dokumenty a surfování po internetu.
2. Počítače Multimediální – řada počítačů určených ke sledování videí, práci s fotografiemi a jiné graficky a na výkon procesoru náročnější aplikace.
3. Výkonné pracovní stanice - jsou vhodné hlavně pro aplikace velmi náročné na samotný výkon procesoru a velikost operační paměti, což je zpravidla zpracování videa, náročné CAD aplikace apod.
4. Počítače herní - kdo si hraje, nezlobí!
5. Počítače pro náročné – uspokojí každého uživatele, který čeká od počítače vždy přebytek výkonu při jakékoliv činnosti.

Vzhled skříně počítače Impact 

Nadstandardní vzhled skříní Impact v neotřelé černostříbrné barvě, který přináší nový pohled na osobní počítač coby moderní doplněk kanceláře či bytu. Příchod nových technologií podtrhuje modře podsvícený kontrolní panel. Provedení Impact jsou na zakázku vyrobené skříně pro potřeby Impact. Parametry skříní jsou přesně podle našich přísných technických požadavků a mají hodně daleko k bězňe používaným průměrným skříním. Skříně jsou individuálně upravovány dle konfigurace sestavy za účelem co nejefektivnějšího chlazení.

Kvalitně odvedená práce

Pečlivá instalace a aretace (za pomocí silikonu a vyvazovacích pásků) všech použitých komponent počítače, včetně dokonalého vyvázání kabeláže uvnitř počítače, zaručuje odolnost počítače vůči vnějším stresům při dopravě k zákazníkovi i při jeho občasném přenášení. Již žádné uvolněné konektory nebo vysunutá grafický karta. Každému počítači se věnujeme individuálně i v těch nejmenších detailech. O pečlivosti zpracování Impact se můžete lehce přesvědčit. Není nic jednodušího než do PC Impact nakouknout. Počítače Impact nepečetíme. Výrobní linka Impact patří především pro své technické vybavení 
k nejmodernější výrobě v ČR. 

Špičkové komponenty do každého počítače.

Nic neponecháváme náhodně. Naše motto rozhodně není jinak běžně používáné "vydělat za každou cenu" . V počítačových sestavách Impact používáme pouze součástky od světoznámých a léty prověřených výrobců. A i od těchto kvalitních výrobců vybíráme pouze vhodné serie a modely. Při výběru využíváme našich dlouholetých zkušeností a statistik. Nekvalitní ani průměrné laciné komponenty v našich sestavách nehledejte. 

Pečlivé testy všech komponentů a počítače jako celku

Počítače Impact jsou vyráběny v souladu s požadavky normy ISO 14001, která se váže na výrobu, distribuci, servis a poradenství počítačů. Při výrobě je zajištěna stálá kontrola kompatibility použitých dílů a jejich pečlivé testování za účelem bezchybného chodu počítače jako celku. Výrobní linka Impact patří především pro své technické vybavení k nejmodernější výrobě v ČR. 

Nový systém, nové ovladače 

Na počítačové sestavy vybavené operačním systémem automaticky instalujeme aktuálně nejnovější ovladače od výrobců komponent. Zajišťujeme tím bezproblémový chod systému a šetříme čas zákazníka nutný k aktualizaci ovladačů. Pro jakékoliv další aktualizace v budoucnu funguje Péče o zákazníky, která na požádání zasílá aktuální balíky ovladačů k Vašemu PC na volně přístupný server Impact. 

Výkonnější je lepší 

Vhodným výběrem kvalitních komponent u jednotlivých počítačových konfigurací zaručujeme maximální výkon v dané cenové kategorii. V konfigurátoru sestav vytvořená sestava je vždy technicky funkční a 100% výkonná. Nešetříme ani na kvalitě ani na značce použitých dílů. Dobře si uvědomujeme že jen vysoce výkonný a kvalitní počítač bezchybně fungující roky nám přinese další spokojené zákazníky a pomáhá nám odpoutat se od šedého průměru firem které každý den vznikají a zanikají. 

Vhodný výběr komponent 

Není vhodné kombinovat levnou grafickou kartu s velmi výkonným procesorem apod. Doporučujeme v případě nejasností při objednávce počítače vše konzultovat s námi, aby výsledná individuální konfigurace byla výkonově vyvážená. Navštivne náš online chat, kde si můžete popovídat s techniky i prodejci jako byste stáli přímo v prodejně. Nekupujte bezhlavě chceme aby jste byly s počítačem Impact spokojeni. 

Expresní dodání počítače

Každý počítač je po objednání zákazníkem v konfigurátoru a následné telefonické konzultaci s námi okamžitě odeslán do výroby. Jeho výroba a následné testy trvají zpravidla 48 hodin od objednání (v pracovní dny) . Po této době je předán kurýrní službě, která jej dodává zákazníkovi následující pracovní den. V praxi tak má zákazník svoje PC Impact v místě určení 3. pracovní den po objednání. Tuto rychlost zajišťuje dostupnost většiny dílů ve výrobních skladech a prodlužuje ji vytížení linky. V případě nedostupnosti některého dílu je tato skutečnost brána na zřetel a je dohodnut jiný termín dodání. Samozřejmě lze počítač převzít osobně u nás na prodejně. Doprava počítače k zákazníkovi je samozřejmě zdarma.

Blesková reklamace počítače

Je jasné, že případné „závadě na Vašem přijímači“ se někdy nevyhnete. Za tímto účelem bylo zřízeno servisní centrum počítačů Impact, kam jsou vadné počítače sváženy k opravě a po urychleném vyřešení problému jsou poslány zpět k zákazníkovi. Doprava vadného PC do servisu a zpět je zdarma. PC je vyzvednuto u většiny případů do 24 hodin od nahlášení závady. 

Individuální rychlá komunikace 

Zákazník má možnost s námi cokoliv konzultovat prostřednictvím všech u nás dostupných komunikačních kanálů: online dotazník, online chat, mail, icq, telefon a v neposlední řadě i osobní návštěva. Rádi se Vám budeme věnovat.


  Prodej levné a výkonné počítače: Výrobce - Počítače Impact Computers s.r.o. - založeno 1994.
Kontakt ústředna: Tel.: 605246712 - on-line chat - email komunikace (zpravidla reagujeme do 15 minut)
Vibrátory pro ženy - Fleshlight - Erotické pomůcky - Placky výroba - Converse boty ručně skinované boty converse.